🎁 Livrare GRATUITĂ la 2 produse 🚚 Livrare în 24h 💳 Plata la livrare (ramburs) Verifici coletul înainte de plată ↩️ Retur gratuit 30 zile
 

Versace
CRYSTAL NOIR - 90 ml

(21 opinii)
  • 1839999 lei

Aceeasi persistenta si miros ca si in magazinele de specialitate

 Livrare GRATUITA la 2 parfumuri comandate.

 Deschidere colet la livrare

 Returnare GRATUITA timp de 30 de zile.

Comanda Rapida
🛡️ Plătești la livrare — deschizi și verifici coletul înainte de a plăti curierului.
🎁 Cumperi 2 parfumuri → livrarea e GRATUITĂ (economisești 19,99 lei).
Sigilat în cutie100ml, ca în magazin
Retur 30 zilegratuit dacă nu îți place
🚚Livrare 24hdin stoc, prin curier
Suport WhatsApprăspundem rapid

Adaugă in Wishlist

Compară produsul

Fără TVA: 99,00 lei

Disponibilitate: În Stoc

Producător: VERSACE

Apa de parfum pentru femei CrystalNoir vă învăluie într-un voal luxos de aromă catifelată. Caracterul oriental, cu note de fructe oferă atât celei care-l folosește, cât și celor din jurul ei o experiență magică, iar complimentele generoase nu vor întârzia să apară

1. Cum cumpăr?
Foarte simplu. Apăsaţi pe butonul de comandă, completaţi formularul cu datele dumneavoastră şi trimiteţi comanda. În scurt timp veţi fi contactat de un reprezentant al nostru pentru validarea comenzii. De regulă trimitem coletul printr-un curier rapid, astfel încat produsul să ajungă în 24 de ore. De asemenea ne puteţi contacta pe email.

2. Cât durează până voi primi comanda?
Termenul de livrare este 24 ore, acesta fiind calculat de la data confirmării telefonice.

3. Cum plătesc?
Plata se face la curier (ramburs) în momentul în care intraţi în posesia produsului comandat.

4. Cât costa transportul?
Livrarea produselor costă 19.99 lei, iar la comenzi de minim 2 parfumuri livrarea este GRATUITA şi se face prin curierat rapid.

În cazul în care nu sunteţi pe deplin satisfăcut de produsele achiziţionate, acestea se pot returna în maxim 30 zile lucrătoare de la primirea lor fără penalităţi şi fără invocarea vreunui motiv, depăşirea celor 30 zile lucrătoare duce la anularea posibilităţii returnării produsului.

Returnarea produselor se va face pe cheltuiala noastră, folosind acelaşi serviciu de transport cu care s-a facut expedierea către dumneavoastră.

Returnarea banilor se va face in termen de 1-2 zile lucrătoare de la primirea produsului. Îţi vei primi toţi banii inapoi, inclusiv costul transportului iniţial - fără întrebări suplimentare şi fără bătăi de cap.

Review-uri (21 opinii)

4,9
★★★★★
21 opinii
5★
92%
4★
6%
3★
2%
2★
0%
1★
0%
✓ Recenzii de la cumpărători verificați

Lorena Cîrstea - 05.06.2026

Persistă toată ziua! Două pufuri sunt suficiente, lumea mă întreabă mereu ce parfum port. Recomand 100%!

Cristina Lungu - 25.05.2026

Miros plăcut, dar persistă foarte puțin.

Andreea Ilie - 18.05.2026

Misterios, rafinat, rezistă zile întregi pe haine. Recomand cu drag!

Mihai Radu - 05.04.2026

Super marfă! Îl ador, persistă mult și atrage complimente.

Daniela Dumitru - 31.03.2026

Miroase bine, dar e diferit față de varianta veche.

Victoria Popa - 07.03.2026

Oriental, intens, cu note florale și picante de ghimbir și cardamom. Parfumul misterios perfect.

Elena Marin - 02.02.2026

Primul meu Crystal Noir, miroase divin!

Fadu Elena - 24.01.2026

Fresh și carismatic, un parfum deosebit. Îl iubesc!

Andreea Negrea - 20.01.2026

Sunt foarte încântată! Persistă chiar și după o zi întreagă. ❤

Olivia Mureșan - 09.12.2025

Dulce, ușor vanilat, persistent peste 6 ore. Ideal pentru femeile care iubesc parfumurile senzuale. Recomand!

Alina Dobre - 21.11.2025

Un parfum elegant, dar mi se pare mai potrivit pentru doamnele 50 . Persistă, însă nu m-a impresionat mirosul.

Cristina Petrescu - 13.11.2025

Am comandat pentru o petrecere de burlăcițe mirosul e superb, dar gravura de pe flacon a fost făcută neglijent.

Andreea Costea - 31.10.2025

Persistă mult, dar mirosul e prea masculin pentru mine.

Alexia Pavel - 21.10.2025

Elegant, misterios, echilibrat. Persistă peste noapte. Perfect pentru ocazii speciale.

Maria Ionescu - 19.10.2025

Persistă bine, dar mirosul mi se pare prea masculin pentru gustul meu.

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!