Elisabeta

Parfum foarte puternic, nu e pentru oricine. se preteaza pentru o femeie puternica, sigura pe ea, si doar la iesiri in oras, de preferat seara.

Pal

Suntem impreuna de 5 ani si vom ramane asa pentru multa vreme ...e al meu sunt a lui iar cea mai neinsemntata atingere a lui ma scalda in valuri de soare si extaz !!! ;)

Andreea-Gabriela

Da merita toti bani, il folosesc de 8 ani ma reprezita - depinde de ph-ul fiecaruia cat de mult persista insa eu il voi folosi tot timpul.........

Laura Gabriella

Este un parfum mai mult pentru doamne, dupa parerea mea. Este ok, dar nu are nimic special. Am achizitoinat un esantion, de curiozitate, pentru ca nu-l incercasem si stiam ca e un parfum cunoscut. Nu este dulce si este putin greu ca miros. Recomand celor carora le place iasomia. Chiar e foarte pronuntata aceasta nota

Diana Băluță

Pot spune ca de aproximativ 3 ani acesta este parfumul meu preferat. Toti cei din jur il remarca, fara exceptii. Este foarte puternic, intens, foarte persistent. Nu este potrivit pentru persoanele care prefera parfumurile mai suave,mai delicate deoarece poate uneori parea un parfum greoi ca si miros. Potrivit pentru seara, vreme rece, toamna-iarna. Eu vara nu obisnuiesc sa il folosesc decat rar, cand mi se face dor de el. Pana in clipa de fata nu am avut un parfum care sa imi placa mai mult, desi sper sa gasesc macar unul!

Andreea Ciocoiu

Este bestial!!!!nu pot trai fara el!!!!lumea ma cunoaste dupa parfum!!!

Adriana

Parfumul asta te face sa te simti ca in alta lume,e atat de misterios si rece dar in acelasi timp extrem de atractiv,pot spune ca mi-a provocat obsesie de la primul miros,nu am cuvinte sa il descriu si chiar daca multa lume il foloseste am sa fiu mandra sa-l fac signature perfume! E incredibil ce stare iti ofera..de putere si unicitate,e atat de misto incat iti ramane in nari chiar si dupa un puf,parca toata lumea e colorata in mov! Superb !!!

Andreea Karina

Miroase W.O.W! Persista toata ziua!

Andreea-Denisa Dumitrașcu

Ma declar pe viata indragostita iremediabil de aceasta senzationala aroma. in rest.... prea putine cuvinte pentru a-l descrie...!

Madalina

Un parfum deosebit, recomandat pentru persoane pline de energie. Il recomand pentru sezonul rece, toamna-iarna.

Andreea Ifrim

Este un parfum dulce, dar respirabil, nu este inecacios sau greu.E ok!