Mihaela Alexandra

De 3 ani a devenit parfumul meu preferat.

Bianca Alexandra

Din cate parfumuri am avut,pot trage linie si sa declar acest parfum,ca fiind parfumul vietii mele.Nu veti regreta,va garantez!

Loredana Elena

Mi-nu-nat !!!

Maria

Foarte feminin. Acum depinde si de gustul fiecaruia. Mie una imi place.

Elina Popa

E o aroma aparte, inconfundabila. Din pacate este un parfum destul de comun, dar asta nu ma face sa îmi placa mai pu?in. Prietenii l-au apreciat, mirosul persista câteva ore la mine.

Alexandra

Este parfumul meu preferat si l-am descoperit de putin timp.De atunci ma dau cu el in fiecare zi.

Livia

Este un parfum senzual de care nu te saturi niciodata. Persista mult timp, chiar si pe haine.

Mada Madalina

Un parfum GENIAL,preferatul meu ! Il ador ,chiar te face sa te simti o femeie frumoasa si puternica.

Andreea Stanciu

Alien este parfumul meu preferat..de fiecare data cand se termina sticluta nu ezit sa imi cumpar alta..il folosesc de cativa ani si deja am experimentat toate parfumurile marca Thierry Mugler...ce sa zic..nu as renunta niciodata la el!!!!!!

Tina Aurora

Unul din cele mai intense parfumuri pe care le-am încercat. Poate un pic prea intens pentru gustul meu. Da, a fost o vreme când îmi placea la nebunie, dar dupa ce a început sa-l poarte cam toata lumea, si-a mai pierdut din farmec. Ramâne însa un parfum cu miros special, probabil greu de digerat pentru toata lumea, un pic sobru. Pe pielea mea rezista lejer 24 de ore, chiar si dupa baie. Mirosul sau puternic este inconfundabil. Deci daca se cauta ceva rezistent si tare, acesta este parfumul potrivit.

Andreea-Denisa Sanda

Absolut superb.Mi-l doream de ceva vreme si l-am primit. E foarte puternic si persista foarte mult.

Maria

Interesant,puternic,senzual...L-as placea mai mult daca nu ar fi asa celebru.

Florentina

Miroase foarte bine,imi place ca persista mult si chiar daca sunt o fana a parfumurilor Dior,am sa-l mai cumpar,este deosebit.

Octavia Brînzan

Multumesc pentru promptitudine. Parfumul imi place foarte mult, este asa cum ma asteptam: bun si persistent.

Nico Nicole

iasomie la extrem. intens si persistent. a fost o vreme in care era preferatul meu. de cand toata lumea a inceput sa l poarte...oriunde si oricum, mi am mai pierdut din interes. ramane inconfundabil totusi. mai am.f putin din sticluta si il folosesc doar la ocazii speciale, seara, asa cum ar trebui sa i fie menirea. nu trebuie aplicat decat f putin. prea mult este deranjant inclusiv pentru cei din jur. sticla este o bijuterie.