Marius

Pe pielea mea a rezistat foarte bine, dar am aplicat și generos.

Ionut Braniste

Tatal meu il folsoeste de cand era tanar, sa zic asa.

Irina

.......suav, masculin!

Alexandra Dragomir

Persistent, senzual, perfect pentru persoana iubita.

Florin

Miroase bine..intensitate buna,un parfum bun merita banii recomand!

Adelina

Este parfumul sotului meu.Îl recomand celor ce prefera parfumurile fresh, dar persistente.

Buda Gabriella

Super parfum! Imi place mult atat mie cat si sotului meu!persistent si sexy!!!

Cristi

Un parfum super.Mi-a placut imediat cu l-am mirosit.Are un miros intens si persista 8 ore lejer.Eu l-am incercat pentru prima data intr-o sambatata si la 10 minute dupa il cumparasem deja, m-a convins repede.

Radu

Foarte bun parfumul, placut, finut, original, persista vreo 7-8 ore.Livrarea rapida.

Lucian

Destul de persistent, brandul cunoscut, un siaj minunat.

Ionut

Este un parfum foarte bun și LaParis de nota 10!

Ioana

Acesta apa de toaleta este ideala pentru barbatul misterios, aventurier si plin de viata. Asa este sotul meu in fiecare zi, mai ales cand poarta acesta esenta. Are o persistenta incredibila si este ideal pentru sezon cald. Este fresh de vara delicios. :)

Alexandru

SUPER BUN RAPORT PRET CALITATE DEOSEBIT,BRAVO !!!

Radu

L-am comandat pentru tatal meu , dupa prima aplicare m-a lasat masca , atat de bine miroase incat am inceput sa il folosesc si eu , dețin parfumuri multe de la case mari ,dar acest parfum este bun rau :))

Sergiu Leitan

Am achizitionat acest EDT in primavara si pot spune ca l-am purtat toata vara si inca il folosesc. Mirosul este foarte placut si rafinat. La capitol persistenta insa sta destul de prost, doar cateva ore il simt pe mine. Per total este un parfum reusit dar nu tine(pe pielea mea) cat ma asteptam