Carmen

Un parfum cu personalitate. L-am descoperit in urma cu ceva ani, mi se potriveste si nu am de gand sa il schimb. Cu toate ca eu nu ii mai percep mirosul (fiind obisnuita cu el), cei din jur il remarca.

Ancutza Anca

Parfumul este elegant si adresat perioadei reci sau evenimentelor. Nu este un parfum aerat. Poate EDT sa fie incercat ziua si nu la temperaturi ridicate caci devine sufocant. Il caracterizeaza eleganta si persistenta. Este o varianta ce se aseaza mai greu pe piele, cu o anumita distinctie si seriozitate. Impune o stare anume. Nu se asorteaza pantalonilor scurti sau rochitelor vaporoase.

Corina Iulia

imi place la nebunie acest parfum! este persistent, irezistibil si deosebit.isi merita banii!

Aurelia

Este un parfum demn de o doamna!Mie imi place mai mult apa de toaleta,miroase mai bine pe pielea mea,ca si varianta fresh,care este dementiala.

Carmen Lucia

Confera energie asemeni unei zile superbe de Mai cind totul este trezit la viata.

Nutzy Zaharia

un parfum nemaipomenit,o aroma ce te cucereste definitiv folosesc acest parfum de ceva timp si sincer va spun nu m-as desparti de el.Intr-un cuvant merita sa il ai

Felicia Ulmeanu

Cunoasteam parfumul si sunt foarte multumita de calitatea acestuia!!Este un parfum persistent si elegant!!!

Anouk Teodora

Tocmai mi se termina sticuluta de Chance, ce as putea spuen despre Chance...mai ales ca eu sunt genul de persoana care isi gaseste destul de greu un parfum de vara, deoarece mie imi plac nespus mirosurile tari, lemnoase, dulci...si e f greu sa imi placa un parfum floral, ca cele de vara, in general Asa ca imi place Chance pt accentele lemnoase, e totusi fresh, nu e greu de suportat intr-o zi torida, e super. Pt vara, parfumurile mele preferate sunt acesta si Miss Dior Cherie, si pe acela il recomand, ambele persista undeva la 5-6 ore, acum depinde de pielea fiecaruia.

Florina Irina

Un parfum foarte tare, miros puternic, pentru o femeie eleganta care stie sa isi puna in valoare personalitatea!

Oana

Este un parfum plin de personalitate. Dulce si patrunzator, mai mult pentru iarna.

Octavia

Un parfum care persista chiar si dupa ce faci dus. Miroase foarte bine si iti ofera prospetime intreaga zi. Se simte pe piele si pe haine chiar si a doua zi.

Gina Tudose

Extraordinar cat de bine te imbraca acest parfum. L-am incercat pe canicula si a rezistat foarte bine. Are distinctie, nu se potriveste la tinutele sport.

Catalina

Puternic! al doilea si ultimul de la Chanel care imi place!

Diana

Este parfumul cel mai feminin / elegant din cate parfumuri cunosc si persista foarte mult. Astept totusi sa-i reduca pretul celui de 100 ml.

Bya

Desi e puternic nu mi se pare deloc coplesitor.Are o finete aparte,se simte amprenta Chanel!Minunat!