Bogdan Constantin

Il am de aproape un an. Miroase bine si tine destul de mult. Am fost multumit de raportul calitate-pret.

Raducu

Am cumparat si eu acest parfum pt baiatul meu de la LaParis . E foarte bun ! Miroase foarte placut ! Îmi place foarte mult chiar si mie ! Îsi pastreaza mirosul destul de mult timp . Nu este primul parfum cumparat de la LaParis si nici ultimul nu va fi !!! Sunt seriosi , parfumurile sunt bune ... puteti cumpara cu încredere de la ei . Cu sinceritate Ella . PS . Cui nu i place sa nu îl cumpere ... dar sa nu spuna ca nu e bun !!! Pt ca nu are dreptate !!! Nu ere nici o treaba cu nivea !!!

Johnny Johnny

Iata un nou benchmark in lumea parfumurilor, in stitul obisnuit al casei Dior... un parfum care nu are nici un predecesor, sublim, potrivit pentru orice anotimp si orice ocazie. Stie sa te faca remarcat intr-un loc aglomerat, dar stie sa emita si semnale subtile intr-un spatiu mai intim. De cand l-am simtit prima data, m-a subjugat... si nu am avut pace pana nu l-am adus in mini colectia personala... Prezentarea egaleaza esenta, sticla fiind o opera de arta pana la ultimul detaliu...

Florin Toma

De departe cel mai bun parfum pentru barbati.

Nane Alin

Mirosul persista si este destul de puternic/pregnant.

Ionut

E un parfum puternic , tine pe pielea mea 10-12ore iar pe haine 4-5 zile , are note placute si deosebite.

Aura Mărășescu

Este cel mai bun si persistent parfum incercat vreodata. Fiind o adepta a parfumurilor puternice bărbătești, consider ca acesta le întrece pe toate. Recomand!

Ioan

Acest parfum este magnific. Este spicy si dulce in acelasi timp, este salbatic si urban, este pur si simplu un parfum incredibil.

Sergiu-Mihail

Superb parfumul !

Madalin Istrate

Un parfum pentru masculii alpha!

Pintilie Grigore

Excelent!

Alexandru

Blind buy care s-a dovedit a fi excelent. Persistenta 7-8 ore pe pielea mea, proiectie bunicica. Ma mira ca este in continuare atat de ieftn.

Dumitru Ionut

Un miros deosebit. Parfumul rezista pana in ziua doi. Sunt foarte multumit. Recomand.

Ancuta

Are un miros foarte placut si persista destul de mult, sotul meu a fost foarte incantat de el.

Cristina Luminita

I-am luat prietenului meu acest parfum și sunt total îndrăgostită de miros, foarte masculin și miste