Ionut Catalin

E un parfum puternic , tine pe pielea mea 10-12ore iar pe haine 4-5 zile , are note placute si deosebite.

Johnny

Iata un nou benchmark in lumea parfumurilor, in stitul obisnuit al casei Dior... un parfum care nu are nici un predecesor, sublim, potrivit pentru orice anotimp si orice ocazie. Stie sa te faca remarcat intr-un loc aglomerat, dar stie sa emita si semnale subtile intr-un spatiu mai intim. De cand l-am simtit prima data, m-a subjugat... si nu am avut pace pana nu l-am adus in mini colectia personala... Prezentarea egaleaza esenta, sticla fiind o opera de arta pana la ultimul detaliu...

Andra Adda

Este un parfum cu un miros persistent, dulce, pasional si deloc sufocator. Este un cadou pe care orice barbat si-ar dori sa il primeasca.

Albert

este ok.... un miros plăcut bărbătesc...

Robert Gabriel

Un parfum pentru barbati trecuti de 30 de ani e parerea mea.Parfumul are un miros placut dar foarte puternic,nu abuzati de el ca e foarte puternic si intens.

Flavius

Nu mai cumparati parfumul/sa fie doar al meu:)

Ghigoarta Madalina

Se detaseaza de celelalte parfumuri barbatesti datorita mirosului divin, este foarte placut si persista foarte mult. A devenit preferatul sotului meu.

Vali

A fost un blind-buy. Am verificat toate semnele distinctive și e original.

Cosmin

Un parfum care persista destul de mult, sunt foarte multumit.

Bogdan Constantin

Il am de aproape un an. Miroase bine si tine destul de mult. Am fost multumit de raportul calitate-pret.

Sile Dan

Iata un nou benchmark in lumea parfumurilor, in stitul obisnuit al casei Dior... un parfum care nu are nici un predecesor, sublim, potrivit pentru orice anotimp si orice ocazie. Stie sa te faca remarcat intr-un loc aglomerat, dar stie sa emita si semnale subtile intr-un spatiu mai intim. De cand l-am simtit prima data, m-a subjugat... si nu am avut pace pana nu l-am adus in mini colectia personala... Prezentarea egaleaza esenta, sticla fiind o opera de arta pana la ultimul detaliu...

Florian Lider

Intens, masculin, persistent

Daniel Ionut

Personal, este in top 5 insa este greu de purtat pentru ca il simt mai peste tot. La birou sau in oras e imposibil sa nu trec pe langa cineva care sa miroasa a Sauvage.

Dumitru

Un miros deosebit. Parfumul rezista pana in ziua doi. Sunt foarte multumit. Recomand.

Andrei

Wooow un super parfum,sunt foarte multumit...foarte persistent.