Giulia

Este un parfum dulce dar nu sufocant, nu inteapa, este placut si are un miros persistent.

Olga Litvin

L-am cumparat pentru mama mea.Clar un parfum de doamna.

Mihaela

Recomand! Parfumul care ma reprezinta! Persistent! Mulțumesc LaParis!

Oana Hiticas

Recomand. Miroase foarte bine si persista chiar dupa spalarea hainelor.

Ana Botezat

Este un parfum persistent,foarte placut care da o nota de eleganta speciala.A placut tuturor persoanelor apropiate.

Ioana Negrean

Este, pentru mine, cel mai bun parfum. Vă mulțumesc!

Otilia

Miroase divin, foarte persistent și elegant. Un must-have.

Claudia Anne-marie

Un parfum DEMENȚIAL !!! Foarte feminin, persistența deosebită.

Mara Moldovan

Un parfum placut, care atrage complimente si totodata discret.

Ana

Original. Il miros pe piele si dupa 24 de ore.

Sandu Gabriela

Pur si simplu minunat!

Mihaela

Parfumul ãsta e mai mult decât superb..pe pielea mea miroase foarte bine..floral pudrat foarte persistent..pur si simplu te învãluie si te încālzeşte.

Natalia Pîslaru

Perfect pentru o femeie eleganta.

Daniela Otilia

Cel mai bun parfum.

Adelina Huluban

M-am indragostit de el! Cel mai dulce si mai persistent parfum! ❤️❤️❤️