Lorena Popa

Putin sceptică la început în principiu despre originalitate ,însă nu am ce reprosa, e exact ce am avut si inainte si il iubesc . Multumesc LaParis !! Persistenta pe piela mea 12-14 ore pe putin ,dulcegarie maximă ce intoarce priviri arunci cand il port .!!!

Adrian

Un parfum superb,este parfumul de lux al sotiei.Toate parfumurile de la Lancome sunt minunate,problema este ca miros asemanator,dar asta este probabil ceea ce le face sa se si diferentieze de restul,ca merg doar pe o anumita linie,nu schimba prea mult.In fine,parfumul superb,proiectie de cateva ore bune,persista pana a doua zi pe piele,aspectul sticlei superb,ce sa mai,un parfum de care nu o sa-ti para rau niciodata ca l-ai achizitionat.

Mirela Balan

"La vie est belle" este preferatul meu de la Lancome (din cate am incercat) . Are un miros dulceag pe care l-ai mirosi toata ziua :) ,bineînțeles, asta daca iti plac parfumurile dulci. Eu il ador.

Georgiana

Pur si simplu perfect!

Lehutu

Este un parfum puternic si plin de viata și zambet.

Andreea

Livrare ireprosabila, produsul excelent.

Mihaela Tudor

Nu există zi în care să îl port și să nu primesc complimente.

Maria Vlada

Parfumul meu de suflet! Ma "imbraca" de ani de zile. Il ador.

Paula

Este un parfum foarte bun, persistent. Excelent! Imi da o stare de bine! Recomand! Multumesc LaParis!

Cătălina

Persistență excelentă, miros gurmand, cald, floral. Recomand!

Marneanu Laura

Un parfum cu un miros minunat, persistent. Prețul de achiziție a fost unul foarte bun, comparativ cu multe alte magazine de profil. Încântată de alegerea mea!

Raluca Manea

Un parfum care întoarce capete. Dulce, intens, perfect pentru seară.

Andreea

Nu ar fi multe de spus fata de comentariile precedente.Un parfum puternic ,persistent,intens,dulce pentru doamnele care apreciaza aceste calitati .O firma serioasa cu livrare prompta,de incredere.

Cristina

Delicat, dar puternic, stabil și persistent. E parfumul preferat al verișoarei mele.Il comand și îl ofer des.Este de fiecare dată superincantata.

Ina Ionitel

Imi place ca este un parfum dulceag care nu este copilaresc lucru pe care-l apreciez foarte mult. Mi se pare cel mai potrivit sa fie purtat in serile de primavara insa merge in orice moment al anului.