Liliana Tinca

Foarte feminin, dulce, superb pentru zilele reci.

Monica Turturean

Acest parfum e superb! Are o nota dulce de lux. Duce putin a Dior. Este foarte persistent, mai ales in par. Chiar daca dupa ce ma dau, nu il mai simt foarte tare, parfumul ramane in urma mea. Mi-a ramas mirosul și pe perna. Se simte și iasomia și vanilia, un buchet incantator. E pentru varsta 30 plus, pentru o persoană hotărâtă, puternică și veselă.

Ana

Original. Il miros pe piele si dupa 24 de ore.

Andreia

Parfumul miroase foarte frumoa si da este intr-adevar original.Recomand.

Petru

Nu stiu daca mi-am vazut sotia mai bucuroasa ca a primit un cadou fata de cand i-am dat parfumul acesta.

Crețu

Un parfum dulce, floral si fructat. Acest parfum nu mai are nevoie de nici-o descriere, este uimitor, cel mai frumos parfum din toate timpurile! Il recomand oricarei femei, macar o singura data in viata!

Carmen

Mă așteptam să fie mult mai persistent. In rest, miroase bine.

Mădă

Un parfum minunat, pe care nu il poti uita ....este persistent!!!

Andreea Mihaileanu

Nu ar fi multe de spus fata de comentariile precedente.Un parfum puternic ,persistent,intens,dulce pentru doamnele care apreciaza aceste calitati .O firma serioasa cu livrare prompta,de incredere.

Ana

Miroase incredibil de bine, iar pe haine rămâne zile întregi.

Camelia

Îmi dă o stare de bine de fiecare dată când îl port.

Gabriela Ispas

Un parfum dulce, rafinat, imposibil de confundat.