Imi place ca este un parfum dulceag care nu este copilaresc lucru pe care-l apreciez foarte mult. Mi se pare cel mai potrivit sa fie purtat in serile de primavara insa merge in orice moment al anului.
Daniela Paun
Un parfum atemporal, îl recunoști dintr-o mie și este purtabil în orice sezon.
Carmen
Mă așteptam să fie mult mai persistent. In rest, miroase bine.
Ramona
Nu am nimic de reprosat parfumului in site. Mirosul, persistenta, siajul toate sunt extraordinare insa La Vie Est Belle a avut parte de atat de mult succes incat e putin prea comun pentru gusturile mele.
Udeanu
Un parfum absolut SUPERB! Persista pe piele 7-8 ore iar pe haine 4-5 zile! Își merita banii din plin! Recomand!
Edina
Sunt foarte multumita! ❤️
Diana
Cel mai bun parfum,miroase excelent. Il ador.
Madina
Cu siguranta nu este cel mai complex si interesant(din punct de vedere olfactiv) parfum insa este cea mai sigura alegere daca vrei un parfum cu adevarat bun si care o sa faca lumea sa te complimenteze.
Andriuță Alina
Are un miros care creeaza dependenta. Foarte puternic si feminin. Persista destul de bine.
Crețu Mădălina
Un parfum dulce, floral si fructat. Acest parfum nu mai are nevoie de nici-o descriere, este uimitor, cel mai frumos parfum din toate timpurile! Il recomand oricarei femei, macar o singura data in viata!
Otilia Muresan
Parfumul este deja celebru, nu cred ca mai este nevoie sa-l descriu. Insa ce m-a uimit este persistenta lui, peste 12h, am dat 2 pufuri la 7 si la 20 inca il mai simteam pe piele. Este minunat.
Elena
Parfumul este întruchiparea a tot ce poate fi mai frumos la o femeie, este divin si îl voi achiziționa atât timp cât va exista.
Crina
Un parfum fara varsta, feminin si sofisticat. Este parfumul meu preferat de foarte mult timp si de fiecare data cand ma dau cu el se simte ca prima oara. Recomand 100%.
Paula Alina
Este un parfum foarte bun, persistent. Excelent! Imi da o stare de bine! Recomand! Multumesc LaParis!
Claudia
Persistent, elegant și plin de personalitate. Îl recomand cu drag.