Alexandru

SUPERRR

Persida Pasareanu

Un parfum placut, suficient de persistent. foarte bun raportul calitate/pret. Ma declar mai mult decat multumit de el.

Leonard

Ador cum miroase pe toata lumea mai putin pe mine. Un parfum bun insa din pacate am eu ghinion...

Florita

Sunt foarte multumita de acest parfum!

Ana Maria

Ador parfumul acesta si stiu sigur ca si prietenul meu simte la fel. Nu-mi place sa miros ca orice alta fata si sa ma dau cu un simplu parfum floral asa ca am fost uimita cand am descoperit Tobacco Vanille. De atunci acesta a ramas parfumul meu preferat mai ales ca merge in orice sezon.

Paul Stoica

Poate cel mai bun parfum din gama Tom Ford, si poate unul din cele mai bune de pe pia?a. Un parfum de lux, din gama high-end cu un pret pe masura. Este unul din acele parfumuri pe care un barbat de succes trebuie sa il aiba in colectia personala si care trebuie dedicat unor momente speciale. Nu este un parfum care poate fi purtat in fiecare zi tocmai pentru ca isi va pierde esen?a. Este potrivit unui eveniment special, un casual party event de seara. Interesant totusi aspectul unisex al parfumului. Cel mai probabil acesta va fi purtat de o femeie matura, puternica, independenta, care face jocurile intr-o lume a barba?ilor. Personal ii acord nota 9.7 din 10, este genul de parfum love it or hate it.

Crina Paul

Miroase a o persoana foarte calda si afectuoasa si din cauza asta ma trezesc in timp ce-mi miros bratele. Personal il iubesc si pe langa mirosul exceptional imi place ca si persista incredibil de mult.

Cătălina

Sunt o fana a parfumurilor Tom Ford si acesta nu este o exceptie. Acesta este putin diferit insa intr-un fel bun plus ca persista intreaga zi.

Carol

Este cu siguranta un parfum unisex care miroase bine insa mirosul de tutun se simte cu ceva mai puternic decat cel de vanilie lucru care nu este rau insa doream sa simt mai mult vanilia.

Ioana

The best of the best!

Sandru Laurentiu

Cautam un parfum pe care sa il pot folosi toamna/iarna si Tobacco Vanille mi se pare o alegere buna. Cel puțin pt mine.

Mihai Nica

Am cate un parfum pentru fiecare anotimp si acesta este parfumul pe care-l folosesc iarna de cativa ani si nu o sa-l schimb curand.

Simona Şincu

L-am primit cadou si miroase genial insa trebuie sa astept vremea mai rece ca sa profit la maxim de el.Imi place ca dupa ce se usuca se simte un miros de vanilie foarte dragut.

Laurentiu

Pentru prima data in viata ma indragostesc iremediabil de un parfum. A fost dragoste la primul simt... este atat de erotic incat nu pot descrie in cuvinte. Un parfum care atrage doar pentru ca il porti. Este un parfum de seara, evident, este un parfum in care te simti eleganta, senzuala, capabila de a face tot ce-ti propui. Este un parfum pentru care, da, as face eforturi considerabile pentru a-l cumpara.

Virgil Radu

L-am cumparat in graba fara sa ma gandesc prea mult si imi era putin frica ca o sa vina ceva ce nu o sa-mi placa insa a venit exact contrariul, un parfum extraordinar de elegant si cu un miros exceptional.