Pintilie Grigore

Excelent!

Iuliana Mutu

L-am cumparat pentru prietenul meu si il iubeste plus ca si persista foarte mult.

Mihai

Legat de parfum este super șmecherie, merită toți banii. De avut grijă este un parfum de iarnă, când e ger afară. Este un parfum greu care își arată măiestria iarna pe înserat.

Alexandru Diaconescu

L-am comandat dupa ce am citit despre el pe net, a fost un blind-buy reusit ,din fericire. Chiar a fost o supriza foarte placuta cand l-am primit si am vazut cat de bine miroase.

Vali

A fost un blind-buy. Am verificat toate semnele distinctive și e original.

Ancuta

Are un miros foarte placut si persista destul de mult, sotul meu a fost foarte incantat de el.

Florin Toma

De departe cel mai bun parfum pentru barbati.

Florea

Mirosul persista intreaga zi.

Costi Costi

Super tare...

Cristina Amelia

Parfumul miroase foarte bine. Multumesc LaParis.

Razvan

Foarte multumit de parfum,persistenta buna spre foarte buna,miros placut,aspectul sticlei si vaporizator genial.Multumesc LaParis pentru serviciile ireprosabile!

Nicu

E un parfum foarte ok pt pretul lui.

Flavius Lazar

Nu mai cumparati parfumul/sa fie doar al meu:)

Ciprian Stanic

Este un parfum minunat. Are un miros extrem de placut si persista foarte mult. Il recomand cu incredere oricui nu stie exact ce vrea.

Claudiu Costin

Este original si pretul excelent.