Andreea S.

Un parfum minunat!

Adriana Cosma

Este parfumul pe care îl recunosc oriunde. Un clasic!

Madina

Cu siguranta nu este cel mai complex si interesant(din punct de vedere olfactiv) parfum insa este cea mai sigura alegere daca vrei un parfum cu adevarat bun si care o sa faca lumea sa te complimenteze.

Oana

Original, foarte persistent si inconfundabil!! Superb!!!

Cătălina

Persistență excelentă, miros gurmand, cald, floral. Recomand!

Moni

Îl ador! Dacă îți dorești un parfum care sa aibă efectul wow, acesta este cel potrivit! Cu siguranță, nu vei trece neobservată când îl porți! Emana elegantă, rafinament!

Adrian Nicolae

Un parfum superb,este parfumul de lux al sotiei.Toate parfumurile de la Lancome sunt minunate,problema este ca miros asemanator,dar asta este probabil ceea ce le face sa se si diferentieze de restul,ca merg doar pe o anumita linie,nu schimba prea mult.In fine,parfumul superb,proiectie de cateva ore bune,persista pana a doua zi pe piele,aspectul sticlei superb,ce sa mai,un parfum de care nu o sa-ti para rau niciodata ca l-ai achizitionat.

Mihaela Brodocianu

Recomand! Parfumul care ma reprezinta! Persistent! Mulțumesc LaParis!

Andriuță

Are un miros care creeaza dependenta. Foarte puternic si feminin. Persista destul de bine.

Roxana Andreea

Un parfum foarte frumos, dulce, dar placut, cu o persistenta indelungata. Imi place la nebunie!!

Lavinia

Mi se pare că miroase scump, luxos, perfect pentru o doamnă.

Udeanu Anca

Un parfum absolut SUPERB! Persista pe piele 7-8 ore iar pe haine 4-5 zile! Își merita banii din plin! Recomand!

Victorita Calin

Foarte fain parfumul. E persistent si miroase genial.

Iorga Mirela-Elena

Un produs excelent, cu caracteristici conform asteptarilor.

Mirela

"La vie est belle" este preferatul meu de la Lancome (din cate am incercat) . Are un miros dulceag pe care l-ai mirosi toata ziua :) ,bineînțeles, asta daca iti plac parfumurile dulci. Eu il ador.