Costin

La mine se simte predominant migdala, ceea ce îmi place mult.

Sebastian Andrei

Arată superb sticla. Parfumul? Unisex cu tendință feminină.

Liviu

Mi se pare captivant și dă dependență. Din primul puf ai cireșe suculente, migdale calde și un strop alcoolic. E adânc, sofisticat, între fructat și senzual, foarte bine echilibrat.

Sorina

Pe mine Lost Cherry miroase ca o prăjitură cu cireșe și rom. Delicios!

Alina

Îl ador de mult și am făcut un răsfăț, dar m-a dezamăgit siajul și longevitatea. Se simte mai mult ca un EDT decât ca un EDP.

Madalin Loliceru

Eu l-am primit cadou...intr-adevar miroase ca o bombă de cireșe insa fara a fi prea dulce ,persistenta este una medie.

Iasmina Pop

Se simte alcoolic primele minute, apoi devine cireșe cu vanilie. Superb.

Ionut Marinescu

Pe mine se simte foarte sintetic în primele 20 de minute, apoi se așază frumos.

Corina Nistor

Nu merită prețul, sincer. Miros frumos, dar prea scump pentru longevitatea lui.