Cristina

Fostul meu il foloseste de ani buni...cand mi-l aduc aminte, primul lucru care imi vine in minte este parfumul ,,Bleu de Chanel,,, in afara de milioanele lui de euro si personalitatea lui autista. Parerea mea e ca numai unui om inteligent si bogat i se potriveste acest parfum minunat.

Vintila Zozo

Un parfum superb,,,. Persista toata ziua,,, si dupa dus. Mirosul este demential (pentru gustul meu)

Vali

Un parfum pentru un domn în tinuta eleganta, de servici, o camasa pe tine. Îl ador! Se mentine mult. Merge minunat si în pat. Mirosul e bestial! Iesi în evidenta fara doar si poate. De la distanta se simte mirosul de respect!

Mantu Alexandru

Genial! Atat de spus si nimic mai mult.... Il voi purta indiferent de vreme, ca pe o haina a sufletului....

Maria Pop

L-am cumparat pentru prietenul meu de ziua lui si amandoi ne-am indragostit de el. Nu este prea puternic, e foarte sexy si fresh. O sa-l cumpar cu siguranta iar.

Diana Andreea

Sunt una dintre femeile atrase de parfumuri lemnoase asa ca de multe ori ajung la parfumuri considerate "barbatesti". La inceput mirosul parea prea puternic si cam banal insa cum a inceput sa se aseze am fost uimita de cat de complex este parfumul si cum dupa o anumita perioada de timp se schimba complet. Chiar daca este un parfum "barbatesc" incurajez toate doamnele care prefera parfumuri lemnoase sa-l incerce si sa-i ofere putina incredere.

Catalin

Mister,fascinatie si iubire! acest parfum este divin! recomand acest produs!

Alexandru Bogdan

Fenomenal miros, splendida armonia dintre note. Este un parfum ceva mai subtil, nu va proiecta/persista monstruos, dar daca stii la ce ocazie sa-l folosesti, vei intoarce multe capete. Scot minim 7 ore cu el, cu o proiectie decenta pe durata purtarii. Scump, dar merita sa ai asa ceva.

Talpalaru Ionut

Ador mirosul, mai ales notele de varf insa pentru necunoscatori poate parea putin generic.

Dumi

Este un parfum foarte special, persista foarte mult si este un parfum delicat pentru barbati.

Sorin

Un parfum dulce cu note florale si de citrice

Florin Barbu

Persista cu orele fara sa fie enervant.

Ionut

A fost cadoul perfect pentru fratele meu. I-a placut din prima mirosul si il foloseste regulat de atunci.

Adrian Vaduva

Un parfum unic, intrigant, misterios si atractiv in acelasi timp, l-am luat pe neincercate, doar in baza parerilor gasite pe internet si sincer nu regret alegerea facuta, felicitari LaParis.

Victoras

Am primit parfumul si am fost multumit : -peristenta este ceva iesit din comun; -intensitatea este moderata, exact cat trebuie pt a fi elegant. Îi acord 5* negresit.