Simona Ilie

Mi se pare perfect în serile reci. Te învăluie într-o dulceață elegantă.

Elena

Îmi place mult cum rămâne pe pulover și pe eșarfă, acolo persistă zile întregi.

Lorena

E puțin prea dulce la început, dar devine rafinat pe uscare.

Vlad

Pe iubita mea miroase a prăjitură scumpă cu alcool fin. Îi stă perfect.

Alexandra Voicu

Lost Cherry e parfum de scenă, nu de zi cu zi. Cireașa e atât de intensă încât efectiv îți schimbă mood-ul.

Patricia Alexandra

Cea mai bună aromă de cireș, fără discuție. Scot o stea pentru că nu ține cât mă așteptam.

Diana

E o aromă sexy, îndrăzneață, dar totuși elegantă. Îmi place enorm.

Veronica Georgiana

Ușor dezamăgită. La început e sexy cherry, dar pe uscare simt talc de bebeluș, aproape ca un săpun Dove. După ce se așază e mai ok, dar tot pudrat rămâne la mine.

Alexia

În deschidere e ascuțit, apoi devine cald și adictiv.

Ioana

Cireașe coapte migdală amară vanilie scumpă. Perfecțiune.

Larisa

Lost Cherry este exact ce trebuie iarna. Cald, dulce, gurmand.

Ioana Nedelcu

Deschiderea e cea mai frumoasă parte. După devine mai linear, dar tot superb.

Damian

Am fost șocat cât de elegant poate mirosi ceva atât de dulce. E chiar luxos.

Laura Ene

Un parfum decadent, ca un desert luxury. L-aș recumpăra.

Monica Stroe

Cireașă puternică, dar scump rău. M-am îndrăgostit de la primul miros, sticla arată lux. De obicei parfumurile cu cherry nu țin, ăsta da. Se așază bine în straturi, îl combin cu Golden Nectar de la NEST și primesc complimente în 15 minute. Minusul e prețul, e cam mult.