Un parfum aparte,original,cu un miros deosebit si care persista foarte mult.
Geani Nica
Este un parfum cu o prospețime care nu am întâlnit-o pana acum.Aceste parfum v-a fii parfumul meu.
Mihai
Legat de parfum este super șmecherie, merită toți banii. De avut grijă este un parfum de iarnă, când e ger afară. Este un parfum greu care își arată măiestria iarna pe înserat.
Iacob Cosmin
Merita toti banii. Un parfum care miroase foarte bine si persista pe haine chiar si dupa o spalare. Eu il recomand sincer, am comandat pentru sotul meu cu frica sa nu cumpar vreun fake dar a meritat sa incerc.nota zece din partea mea.
Danut Danut
Foarte bun parfumul! Preț super!
Iuliana Mutu
L-am cumparat pentru prietenul meu si il iubeste plus ca si persista foarte mult.
Cristi
Mie îmi place parfumul acesta. Mai ales ca are un preț ok , singurul lucru ce nu îmi place la el este ca parca lasă urme lucioase pe piele acolo unde îl aplici, il recomand totuși căci are un miros plăcut.
Florian Mun
Sauvage ma reprezinta- Eu sunt sauvage!
Dumitru
Foarte bun parfumul. Miroase matur,elegant,sofisticat, modern. Practic are tot ce doresti de la un parfum. Il poti purta daca ai stil si esti cel putin la facultate.
Vega
Un parfum de nota 10 . Personal de când l-am achiziționat. .. gen 3 luni, îmi da dependenta ... la as purta zi de zi foarte subtil cu o intensitate foarte buna în funcție de PH-ul pielii , persistenta asemenea ...
Ciprian
Este un parfum minunat. Are un miros extrem de placut si persista foarte mult. Il recomand cu incredere oricui nu stie exact ce vrea.
Ionut Tincu
Foarte bun recomand cu încredere!
Buica
Un parfum intens, matur si totodata sofisticat. Garantat ca nu poti trece "pe nesimtite" daca te-ai dat cu acest parfum.
Simona
De cand i l-am cumparat sotului meu nu mai vrea sa auda de alt parfum in afara de Sauvage.