Ilie Scumpieriu

Mirosul este excelent!! Durează.

Iacob

Merita toti banii. Un parfum care miroase foarte bine si persista pe haine chiar si dupa o spalare. Eu il recomand sincer, am comandat pentru sotul meu cu frica sa nu cumpar vreun fake dar a meritat sa incerc.nota zece din partea mea.

Andreea Pantofaru

Dragoste la primul miros! :)

Rădănescu

Blind-buy surprinzator de bun. Un miros intens si persistent pe parcursul unei zile intregi.

Cosmin Cosmin

Un parfum care persista destul de mult, sunt foarte multumit.

Mihai Alexandru

Am achizitionat recent acest parfum. Pe pielea mea tine destul de mult: am aplicat 3 puf-uri dimineata la 5 si la ora 14 inca se mai simtea pe piele, mai simteam din notele lui.Pe haine persista si mai mult. Mirosul sau este aparte. Ma calmeaza si ma face sa fiu mai increzator in mine. Cred ca acesta va fi parfumul - semnatura pentru mine

Dumitru Macesanu

Foarte bun parfumul. Miroase matur,elegant,sofisticat, modern. Practic are tot ce doresti de la un parfum. Il poti purta daca ai stil si esti cel putin la facultate.

Ene

Parfumul preferat al prietenului meu. Si al meu, de altfel. Miros puternic, dar subtil. Masculin, perfect pentru anotimpul rece.

Sile

Iata un nou benchmark in lumea parfumurilor, in stitul obisnuit al casei Dior... un parfum care nu are nici un predecesor, sublim, potrivit pentru orice anotimp si orice ocazie. Stie sa te faca remarcat intr-un loc aglomerat, dar stie sa emita si semnale subtile intr-un spatiu mai intim. De cand l-am simtit prima data, m-a subjugat... si nu am avut pace pana nu l-am adus in mini colectia personala... Prezentarea egaleaza esenta, sticla fiind o opera de arta pana la ultimul detaliu...

Cristian

Criminal! Aparte!

Constantinescu Florin

Un parfum pe care-l consider fantastic. Placut. Persistent. Primul parfum din gama sa care intr-adevar atinge cu performante deosebite la persistenta.

Florian

Intens, masculin, persistent

Cornel

Sexy si masculin, un parfum pentru barbati cum trebuie.

Cristina

I-am luat prietenului meu acest parfum și sunt total îndrăgostită de miros, foarte masculin și miste

Marin

Merita toți banii!