Mihai Alex

Este un parfum minunat , unicat...

Marian Botez

Deschiderea e ciudată, dar după câteva minute te lovește un miros dulce-lemnos superb.

Răzvan

Nu mă încântă deschiderea, dar finalul e criminal. Dulce, intens, masculin.

Cristian Lupu

Pentru mine, Fahrenheit Parfum e definiția unui parfum matur. Nu e pentru oricine, dar dacă te prinde, devine semnătura ta.

Adelin

Simt o combinație superbă de lemn, vanilie și ceva floral. Foarte persistent. Îl ador.

Cezar

Un parfum greu, sofisticat. Nu e pentru băieței. E pentru bărbați.

Rusu Toma

E clar un parfum de iarnă. În frig devine cel mai bun parfum pe care l-am mirosit.

Vali

Un parfum bun, dar tinde spre unisex. Are multă vanilie, e cald și elegant. Persistă peste 8 ore și proiectează bine în primele două.

Radu Mincu

Nu mă așteptam să fie atât de dulce, dar pe vreme rece se așază extraordinar. Pe haine ține zile întregi.

Mirela Dorneanu

L-am luat pentru soțul meu și îmi place nebun cât de bine miroase pe el. E senzual rău.

Cristi Dascălu

Ține enorm. Dimineața dau un puf, la 8 seara încă îl simt. Un parfum de bărbat adevărat.

Bogdan Plopeanu

Pe mine miroase a piele și a vanilie arsă. E intens, misterios, nu treci neobservat cu el.

Stoicov

Este excelent, persistent, placut si masculin! Clasicul binecunoscut, neschimbat! Recomand!

Claudiu Creanga

Un parfum foarte elegant, dar greu de purtat zilnic. Are o profunzime aparte, se simte scump. Recomand doar pentru cei care știu ce vor.

Petru

Nu vă luați așa ceva