Mihai Alex

Este un parfum minunat , unicat...

Marian

Deschiderea e ciudată, dar după câteva minute te lovește un miros dulce-lemnos superb.

Răzvan

Nu mă încântă deschiderea, dar finalul e criminal. Dulce, intens, masculin.

Cristian

Pentru mine, Fahrenheit Parfum e definiția unui parfum matur. Nu e pentru oricine, dar dacă te prinde, devine semnătura ta.

Adelin Cazan

Simt o combinație superbă de lemn, vanilie și ceva floral. Foarte persistent. Îl ador.

Cezar Iancu

Un parfum greu, sofisticat. Nu e pentru băieței. E pentru bărbați.

Rusu

E clar un parfum de iarnă. În frig devine cel mai bun parfum pe care l-am mirosit.

Vali

Un parfum bun, dar tinde spre unisex. Are multă vanilie, e cald și elegant. Persistă peste 8 ore și proiectează bine în primele două.

Radu Mincu

Nu mă așteptam să fie atât de dulce, dar pe vreme rece se așază extraordinar. Pe haine ține zile întregi.

Mirela

L-am luat pentru soțul meu și îmi place nebun cât de bine miroase pe el. E senzual rău.

Cristi

Ține enorm. Dimineața dau un puf, la 8 seara încă îl simt. Un parfum de bărbat adevărat.

Bogdan

Pe mine miroase a piele și a vanilie arsă. E intens, misterios, nu treci neobservat cu el.

Stoicov Laur

Este excelent, persistent, placut si masculin! Clasicul binecunoscut, neschimbat! Recomand!

Claudiu

Un parfum foarte elegant, dar greu de purtat zilnic. Are o profunzime aparte, se simte scump. Recomand doar pentru cei care știu ce vor.

Petru

Nu vă luați așa ceva