Gabi

Pe mine e mai dulce decât mă așteptam, dar persistă enorm și îmi place cum evoluează.

Florinel

Un parfum serios, cu miros matur și intens. E perfect iarna.

Ștefan Claudiu

Foarte deosebit. Pe pielea mea persistă cam 12 ore, fără probleme.

Cezar

Miroase ca mecanicul viselor unei femei

Constantin Kiru

F tare.

Constantin

Deosebit, puternic, complicat. Merită fiecare leu.

Mirela

L-am luat pentru soțul meu și îmi place nebun cât de bine miroase pe el. E senzual rău.

Catalin

Calitate! Îl voi cumpăra mereu. M-a convins că se face artă, nu doar parfumuri.

Ilie

Este un parfum celebru, de o calitate de excepție, iar marca Dior spune totul. Îl folosesc încă din 1992, a fost, rămâne și va fi unul dintre preferatele mele. Cât despre ce opinie au doamnele despre el!? Întotdeauna am primit opinii la superlativ.

Cristian Hoinaru

Asta da parfum de bărbat! Elegant, sexy și intens. Se simte scump și curat.

Rusu

E clar un parfum de iarnă. În frig devine cel mai bun parfum pe care l-am mirosit.

Cornel Stefan

O adevărată apă de parfum. Persistență excelentă, miros rafinat. Clar unul dintre cele mai bune.

Cristi Busuioc

Mi se pare cel mai potrivit parfum pentru un bărbat de 30 . E rafinat și foarte persistent.

Ionuț

Un parfum greu, dens, dar extrem de elegant. Pe frig își arată adevărata valoare.

Marian

Deschiderea e ciudată, dar după câteva minute te lovește un miros dulce-lemnos superb.