Gabi

Pe mine e mai dulce decât mă așteptam, dar persistă enorm și îmi place cum evoluează.

Florinel Istrate

Un parfum serios, cu miros matur și intens. E perfect iarna.

Ștefan

Foarte deosebit. Pe pielea mea persistă cam 12 ore, fără probleme.

Cezar Scumpu

Miroase ca mecanicul viselor unei femei

Constantin

F tare.

Constantin Ursea

Deosebit, puternic, complicat. Merită fiecare leu.

Mirela Dorneanu

L-am luat pentru soțul meu și îmi place nebun cât de bine miroase pe el. E senzual rău.

Catalin

Calitate! Îl voi cumpăra mereu. M-a convins că se face artă, nu doar parfumuri.

Ilie Stoian

Este un parfum celebru, de o calitate de excepție, iar marca Dior spune totul. Îl folosesc încă din 1992, a fost, rămâne și va fi unul dintre preferatele mele. Cât despre ce opinie au doamnele despre el!? Întotdeauna am primit opinii la superlativ.

Cristian

Asta da parfum de bărbat! Elegant, sexy și intens. Se simte scump și curat.

Rusu Toma

E clar un parfum de iarnă. În frig devine cel mai bun parfum pe care l-am mirosit.

Cornel Stefan

O adevărată apă de parfum. Persistență excelentă, miros rafinat. Clar unul dintre cele mai bune.

Cristi

Mi se pare cel mai potrivit parfum pentru un bărbat de 30 . E rafinat și foarte persistent.

Ionuț Vlad

Un parfum greu, dens, dar extrem de elegant. Pe frig își arată adevărata valoare.

Marian Botez

Deschiderea e ciudată, dar după câteva minute te lovește un miros dulce-lemnos superb.