Un parfum deosebit, care se mentine pana la 10 ore pe piele. Foarte incantata de achizitie. Merita la banii astia
Mirela Balan
"La vie est belle" este preferatul meu de la Lancome (din cate am incercat) . Are un miros dulceag pe care l-ai mirosi toata ziua :) ,bineînțeles, asta daca iti plac parfumurile dulci. Eu il ador.
Valentin
L-am cumparat sotiei mele de ziua ei si de atunci viata chiar este mai frumoasa.
Mihaela Ciobanu
Are o intensitate si o persistenta foarte foarte buna, un singur puf este total suficient pentru o zi intreaga.
Melania Zorila
Este un parfum clasic, floral, fin si deosebit.Mie imi place foarte mult sa-l port primavara caci imi aduce aminte de tinerete.
Carmen Dogaru
Îl simt pe piele și după 12 ore! Miros cald și feminin.
Dumitrița Crigan
Flaconul este foarte elegant. Mirosul este persistent si de lunga durata. Foarte bun si calitativ si mai ales la foarte foarte bun la pret. Il recomand tuturor doamnelor.
Gabriela
Un parfum dulce, rafinat, imposibil de confundat.
Camelia Barbu
Îmi dă o stare de bine de fiecare dată când îl port.
Mihaela Brodocianu
Recomand! Parfumul care ma reprezinta! Persistent! Mulțumesc LaParis!
Otilia Neagu
Miroase divin, foarte persistent și elegant. Un must-have.
Stela Platon
L-am achizitionat pentru mama mea si ea are mereu aceeasi parere, pentru ea e un produs foarte ok si mi se pare ca i se potriveste.
Sorina
Este atât de persistent încât îl simt și după ce spăl bluza.
Mihaela Florea
Folosesc si sunt foarte multumita, foarte feminin.