Diana

Un parfum deosebit, care se mentine pana la 10 ore pe piele. Foarte incantata de achizitie. Merita la banii astia

Mirela Balan

"La vie est belle" este preferatul meu de la Lancome (din cate am incercat) . Are un miros dulceag pe care l-ai mirosi toata ziua :) ,bineînțeles, asta daca iti plac parfumurile dulci. Eu il ador.

Valentin Danciu

L-am cumparat sotiei mele de ziua ei si de atunci viata chiar este mai frumoasa.

Mihaela

Are o intensitate si o persistenta foarte foarte buna, un singur puf este total suficient pentru o zi intreaga.

Melania Zorila

Este un parfum clasic, floral, fin si deosebit.Mie imi place foarte mult sa-l port primavara caci imi aduce aminte de tinerete.

Carmen

Îl simt pe piele și după 12 ore! Miros cald și feminin.

Dumitrița

Flaconul este foarte elegant. Mirosul este persistent si de lunga durata. Foarte bun si calitativ si mai ales la foarte foarte bun la pret. Il recomand tuturor doamnelor.

Gabriela Ispas

Un parfum dulce, rafinat, imposibil de confundat.

Camelia Barbu

Îmi dă o stare de bine de fiecare dată când îl port.

Mihaela

Recomand! Parfumul care ma reprezinta! Persistent! Mulțumesc LaParis!

Otilia Neagu

Miroase divin, foarte persistent și elegant. Un must-have.

Stela Platon

L-am achizitionat pentru mama mea si ea are mereu aceeasi parere, pentru ea e un produs foarte ok si mi se pare ca i se potriveste.

Sorina Lupescu

Este atât de persistent încât îl simt și după ce spăl bluza.

Mihaela Florea

Folosesc si sunt foarte multumita, foarte feminin.

Andreea Pistrițu

Un parfum minunat, persistent.