Nu e pentru oricine. E foarte “in your face”, dar dacă îți plac parfumurile dulci, e rai.
Marina
Cireașă lichioară combinată cu migdală — nu e pentru oricine, dar mie îmi place.
Ovidiu Stanca
L-am luat pentru iubita mea și miroase fantastic pe ea. Un miros cald și sexy.
Carmen
Genial, doar că nu ține destul. Îl iubesc, dar dispare mai repede decât alte Tom Ford pe care le am.
Raluca
Nu-mi place deloc. Dacă vrei să miroși a cireș sintetic, e pentru tine. Scump și hype peste măsură. N-aș purta nici plătită.
Alice
Ultimul parfum achizitionat recent. M-am indragostit de aromele dulci, fructate pe care le elibereaza. Persista foarte mult timp, avand nevoie doar de o pulverizare. Nu cred ca il voi schimba prea curand cu altul.
Ana-Maria Păun
Un parfum care te face remarcată instant. Dulce, intens, delicios.
Andrei Cioroianu
Preț mare, dar calitatea e pe măsură. Un parfum care nu trece neobservat.
Ana
Mi se pare că miroase a cireșe caramelizate. Persistent, puternic, delicios.
Silviu Pascu
Nu e genul meu. E prea dulce, prea feminin. Dar recunosc că e bine făcut.
Anastasia Elena
Dulce, îndrăzneț și memorabil. Lost Cherry deschide cu cireșe zemoase și migdală, apoi se topește în vanilie caldă și lemnos. E dulce dar sofisticat, perfect seara când vrei să ieși în evidență. Fav-ul meu all time.
Darius Filip
Nu ține foarte mult pe mine, dar e atât de special încât îl iert.
Bianca
Pe mine mă duce la sirop de tuse cu aromă de cireș și un pic de vanilie. Aș fi vrut să-mi placă, dar nu e genul meu de cherry deloc.
Mihai
Mi se pare foarte potrivit pe timp rece. Pe cald devine prea dulce.
Mihaela Alexandra
Cel mai bun parfum pe care l-am avut, la egal cu Bitter Peach. Un pic ajunge mult și ține toată ziua pe mine fără să fie sufocant. Niciun dupe nu se apropie. Scump, dar merită. Recumpăr sigur.