Cornel

O adevărată apă de parfum. Persistență excelentă, miros rafinat. Clar unul dintre cele mai bune.

Adrian

Foarte bun.

Dan

Îmi place enorm nota aia de piele combinată cu vanilia. Perfect pentru birou și seară.

Gabi Ursu

Pe mine e mai dulce decât mă așteptam, dar persistă enorm și îmi place cum evoluează.

Adrian Danciu

Preferatul meu, un parfum fin, elegant si intens. Are o persistenta cu mult peste orice parfum pe care l-a intalnit pana acum. Il recomand.

Dede

Persistent, masculin, elegant. Recomand!

Andrei

Nu semănă cu nimic de pe piață. E clar un parfum cu personalitate. Ține mult.

David Sadoveanu

e unul din clasicele parfumuri de la Dior!Miros bun,persistenta pe masura!

Costel

Dacă vrei un parfum serios, matur, fără mirosuri “de club”, ăsta e alegerea perfectă.

Adrian

Vanilia din el e genială. Combinația de piele și condimente e unică. Îl recomand oricui vrea ceva diferit.

Cezar

Miroase ca mecanicul viselor unei femei

Virgiliu Narcis

Sub așteptări. Mă așteptam la ceva mai intens, mai „bărbat”, dar e mai mult dulce și vanilat decât clasicul.

Dan

Îl folosesc doar seara. E prea puternic pentru zi, dar pentru ieșiri… perfect. O singură pulverizare e suficientă.

Catalin Ciuperca

Am 26 de parfumuri și tot Parfum e preferatul meu. E genial, echilibrat, o capodoperă. Ingredientele se împletesc perfect. Îl simt în dulap și după o săptămână.

Vlad

Un parfum de exceptie,nu este apreciat de orcine. Mi-a luat ceva timp sa-l apreciez. Sincer din tot ce este pe piata este o CAPODOPERA.