O adevărată apă de parfum. Persistență excelentă, miros rafinat. Clar unul dintre cele mai bune.
Adrian Mihai
Foarte bun.
Dan
Îmi place enorm nota aia de piele combinată cu vanilia. Perfect pentru birou și seară.
Gabi
Pe mine e mai dulce decât mă așteptam, dar persistă enorm și îmi place cum evoluează.
Adrian Danciu
Preferatul meu, un parfum fin, elegant si intens. Are o persistenta cu mult peste orice parfum pe care l-a intalnit pana acum. Il recomand.
Dede
Persistent, masculin, elegant. Recomand!
Andrei
Nu semănă cu nimic de pe piață. E clar un parfum cu personalitate. Ține mult.
David
e unul din clasicele parfumuri de la Dior!Miros bun,persistenta pe masura!
Costel
Dacă vrei un parfum serios, matur, fără mirosuri “de club”, ăsta e alegerea perfectă.
Adrian Moisi
Vanilia din el e genială. Combinația de piele și condimente e unică. Îl recomand oricui vrea ceva diferit.
Cezar Scumpu
Miroase ca mecanicul viselor unei femei
Virgiliu Narcis
Sub așteptări. Mă așteptam la ceva mai intens, mai „bărbat”, dar e mai mult dulce și vanilat decât clasicul.
Dan Iliescu
Îl folosesc doar seara. E prea puternic pentru zi, dar pentru ieșiri… perfect. O singură pulverizare e suficientă.
Catalin
Am 26 de parfumuri și tot Parfum e preferatul meu. E genial, echilibrat, o capodoperă. Ingredientele se împletesc perfect. Îl simt în dulap și după o săptămână.
Vlad
Un parfum de exceptie,nu este apreciat de orcine. Mi-a luat ceva timp sa-l apreciez. Sincer din tot ce este pe piata este o CAPODOPERA.