Adelin

Simt o combinație superbă de lemn, vanilie și ceva floral. Foarte persistent. Îl ador.

Constantin

F tare.

Mihnea

Mi-e foarte greu sa aleg un singur parfum preferat, dar acesta ar fi cu siguranta in top 3 all time. Este un parfum atat de complex, de interesant, de masculin si de diferit! Nu imi vine sa cred ca a fost lansat in 1988 si ca e inca atat de relevant si de unic. Este de departe parfumul meu preferat cand e innorat si ploua.

Ovidiu

E super! Miroase bine, fin, e persistent.

Radu Mincu

Nu mă așteptam să fie atât de dulce, dar pe vreme rece se așază extraordinar. Pe haine ține zile întregi.

Virgiliu

Sub așteptări. Mă așteptam la ceva mai intens, mai „bărbat”, dar e mai mult dulce și vanilat decât clasicul.

Marius

Nu pot folosi altceva de când l-am cumpărat. E adânc, senzual, persistent.

Ilie

Este un parfum celebru, de o calitate de excepție, iar marca Dior spune totul. Îl folosesc încă din 1992, a fost, rămâne și va fi unul dintre preferatele mele. Cât despre ce opinie au doamnele despre el!? Întotdeauna am primit opinii la superlativ.

Bogdan Plopeanu

Pe mine miroase a piele și a vanilie arsă. E intens, misterios, nu treci neobservat cu el.

Claudiu Creanga

Un parfum foarte elegant, dar greu de purtat zilnic. Are o profunzime aparte, se simte scump. Recomand doar pentru cei care știu ce vor.

Vlad

Un parfum de exceptie,nu este apreciat de orcine. Mi-a luat ceva timp sa-l apreciez. Sincer din tot ce este pe piata este o CAPODOPERA.

Alexandru

Dulce și puternic. Dacă îl dai pe haine, ține zile întregi. Cu siguranță ieși în evidență cu el.

Ionuț

Îl am de ceva timp și e, sincer, cel mai bun parfum pe care îl am. Persistență enormă, siaj nebun. Nu pentru tineri, e pentru bărbați care știu ce vor.

David

e unul din clasicele parfumuri de la Dior!Miros bun,persistenta pe masura!

Adrian

Preferatul meu, un parfum fin, elegant si intens. Are o persistenta cu mult peste orice parfum pe care l-a intalnit pana acum. Il recomand.