Radu Mincu

Nu mă așteptam să fie atât de dulce, dar pe vreme rece se așază extraordinar. Pe haine ține zile întregi.

Adrian Moisi

Vanilia din el e genială. Combinația de piele și condimente e unică. Îl recomand oricui vrea ceva diferit.

Răzvan Boariu

Nu mă încântă deschiderea, dar finalul e criminal. Dulce, intens, masculin.

Ciprian

Perfect pentru vremea rece. Miroase genial, dar nu e pentru toată lumea. E mai nișat, mai serios, trebuie testat înainte. Persistență de peste 12 ore, chiar și o săptămână pe haine.

Sorin

Un parfum clasic reinterpretat excelent. Mai rotund, mai profund decât EDT-ul. Îl recomand 100%.

Cristi

Ține enorm. Dimineața dau un puf, la 8 seara încă îl simt. Un parfum de bărbat adevărat.

Nechifor Catalin

Un „adevărat”, dar diferit de originalul EDT. Mai dens, mai dulce, dar și mai elegant.

Emilia Mariana

Parfumul preferat al sotului meu de ani de zile! Il adora!

Alex

Fahrenheit nu e pentru toată lumea. Eu îl iubesc. Are ceva special, unic.

Claudiu Creanga

Un parfum foarte elegant, dar greu de purtat zilnic. Are o profunzime aparte, se simte scump. Recomand doar pentru cei care știu ce vor.

Marius

Pe pielea mea deschiderea e grea, dar după 20 de minute devine o combinație superbă de vanilie, piele și ceva floral. Persistența e nebună.

Dany Vicol

Special și unic!

Eduard

Un parfum deosebit, cu aromă caldă și intensă. Îl folosesc doar la evenimente.

Bogdan Plopeanu

Pe mine miroase a piele și a vanilie arsă. E intens, misterios, nu treci neobservat cu el.

Robert Iftimie

Îl cumpăr a treia oară. Calitate, eleganță și proiecție mare. Dior nu dă greș.