Nu mă așteptam să fie atât de dulce, dar pe vreme rece se așază extraordinar. Pe haine ține zile întregi.
Adrian Moisi
Vanilia din el e genială. Combinația de piele și condimente e unică. Îl recomand oricui vrea ceva diferit.
Răzvan Boariu
Nu mă încântă deschiderea, dar finalul e criminal. Dulce, intens, masculin.
Ciprian
Perfect pentru vremea rece. Miroase genial, dar nu e pentru toată lumea. E mai nișat, mai serios, trebuie testat înainte. Persistență de peste 12 ore, chiar și o săptămână pe haine.
Sorin
Un parfum clasic reinterpretat excelent. Mai rotund, mai profund decât EDT-ul. Îl recomand 100%.
Cristi
Ține enorm. Dimineața dau un puf, la 8 seara încă îl simt. Un parfum de bărbat adevărat.
Nechifor Catalin
Un „adevărat”, dar diferit de originalul EDT. Mai dens, mai dulce, dar și mai elegant.
Emilia Mariana
Parfumul preferat al sotului meu de ani de zile! Il adora!
Alex
Fahrenheit nu e pentru toată lumea. Eu îl iubesc. Are ceva special, unic.
Claudiu Creanga
Un parfum foarte elegant, dar greu de purtat zilnic. Are o profunzime aparte, se simte scump. Recomand doar pentru cei care știu ce vor.
Marius
Pe pielea mea deschiderea e grea, dar după 20 de minute devine o combinație superbă de vanilie, piele și ceva floral. Persistența e nebună.
Dany Vicol
Special și unic!
Eduard
Un parfum deosebit, cu aromă caldă și intensă. Îl folosesc doar la evenimente.
Bogdan Plopeanu
Pe mine miroase a piele și a vanilie arsă. E intens, misterios, nu treci neobservat cu el.
Robert Iftimie
Îl cumpăr a treia oară. Calitate, eleganță și proiecție mare. Dior nu dă greș.