Marcel Burlea

Unul dintre cele mai reusite parfumuri.

Flavius Lazar

Nu mai cumparati parfumul/sa fie doar al meu:)

Radu

Deosebit! Unic!

Eugen

pentru mine este un parfum foarte puternic, interesant, dar usor inecacios. In opinia mea este ideal pentru 30 (l-am achizitionat blind buy)

Alexandru

L-am comandat dupa ce am citit despre el pe net, a fost un blind-buy reusit ,din fericire. Chiar a fost o supriza foarte placuta cand l-am primit si am vazut cat de bine miroase.

Florian

Intens, masculin, persistent

Andrei

Wooow un super parfum,sunt foarte multumit...foarte persistent.

Sile

Iata un nou benchmark in lumea parfumurilor, in stitul obisnuit al casei Dior... un parfum care nu are nici un predecesor, sublim, potrivit pentru orice anotimp si orice ocazie. Stie sa te faca remarcat intr-un loc aglomerat, dar stie sa emita si semnale subtile intr-un spatiu mai intim. De cand l-am simtit prima data, m-a subjugat... si nu am avut pace pana nu l-am adus in mini colectia personala... Prezentarea egaleaza esenta, sticla fiind o opera de arta pana la ultimul detaliu...

Spataru Horia

Un parfum excelent il recomand tuturor. Cei de la Dior s-au intrecut pe ei.

Apostol Bogdan

Raport calitate/pret extraordinar. Sa nu va speriati dupa primul spray - trebuie sa-l lasati sa-si faca treaba pe piele. E mai old school - pt unii poate sa fie prea mult, pt a purta acest parfum e nevoie de incredere in sine. Mare grija la outfit - trebuie ceva mai vintage.

Cornel

Sexy si masculin, un parfum pentru barbati cum trebuie.

Andra Adda

Este un parfum cu un miros persistent, dulce, pasional si deloc sufocator. Este un cadou pe care orice barbat si-ar dori sa il primeasca.

Dumitru Ionut

Un miros deosebit. Parfumul rezista pana in ziua doi. Sunt foarte multumit. Recomand.

Nane

Mirosul persista si este destul de puternic/pregnant.

Marius

Un parfum bun. Miroase destul de elegant incat sa fie purtat la ocazii dar si destul de "casual" incat sa fie purtat intr-o zi normala.