Liliana

Este superb parfumul..îl recomand tuturor femeilor cărora le place să iasă in evidență...miros care persistă..sunt foarte mulțumită de acest parfum...este senzațional

Ioana Gabriela

Parfumul este original. Miroase chiar mai bine la câteva ore după aplicare. Pe pielea mea ţine în jur de 10 ore. O achiziţie bună.

Diana

Cel mai bun parfum,miroase excelent. Il ador.

Roxana

Il recomand tuturor doamnelor si domnisoarelor care nu l-au avut pana acum, este un must. Este un parfum special, gurmand, dulce, feminine. Este un parfum al fericirii. La vie est belle este primul meu parfum, a fost dragoste la primul miros, am devenit dependenta de el. Il folosesc atat seara cand si dimineata, Are un miros special de praline, vanilie, tonka. Este fooaarte persistent . As vrea sa-i ofer 1000 stele.

Adriana Coman

Corespunde asteptarilor mele,din punct de vedere al persistentei este ca si celelalte.

Carmen Dogaru

Îl simt pe piele și după 12 ore! Miros cald și feminin.

Ana Denisa

Miroase incredibil de bine, iar pe haine rămâne zile întregi.

Andreia

Parfumul miroase foarte frumoa si da este intr-adevar original.Recomand.

Diana Olteanu

Un parfum bun, care persista foarte bine dar prea generic.

Ana Maria

Original. Il miros pe piele si dupa 24 de ore.

Ștefan Sorin

Un produs extraordinar pentru un cadou deosebit!

Mara

Un parfum placut, care atrage complimente si totodata discret.

Andriuță Alina

Are un miros care creeaza dependenta. Foarte puternic si feminin. Persista destul de bine.

Iuliana

Imi place, pur si simplu! Il stiu de multa vreme si l-am regasit!

Lavinia

Mi se pare că miroase scump, luxos, perfect pentru o doamnă.