Giulia Ionela

Este un parfum dulce dar nu sufocant, nu inteapa, este placut si are un miros persistent.

Olga

L-am cumparat pentru mama mea.Clar un parfum de doamna.

Mihaela

Recomand! Parfumul care ma reprezinta! Persistent! Mulțumesc LaParis!

Oana

Recomand. Miroase foarte bine si persista chiar dupa spalarea hainelor.

Ana

Este un parfum persistent,foarte placut care da o nota de eleganta speciala.A placut tuturor persoanelor apropiate.

Ioana

Este, pentru mine, cel mai bun parfum. Vă mulțumesc!

Otilia

Miroase divin, foarte persistent și elegant. Un must-have.

Claudia Anne-marie

Un parfum DEMENȚIAL !!! Foarte feminin, persistența deosebită.

Mara

Un parfum placut, care atrage complimente si totodata discret.

Ana Maria

Original. Il miros pe piele si dupa 24 de ore.

Sandu

Pur si simplu minunat!

Mihaela Gromatchi

Parfumul ãsta e mai mult decât superb..pe pielea mea miroase foarte bine..floral pudrat foarte persistent..pur si simplu te învãluie si te încālzeşte.

Natalia Pîslaru

Perfect pentru o femeie eleganta.

Daniela

Cel mai bun parfum.

Adelina

M-am indragostit de el! Cel mai dulce si mai persistent parfum! ❤️❤️❤️